265/60R18 110T Terratoura A/T

DAVANTI
-10%

265/60R18 110T Terratoura A/T

265/60R18 110T Terratoura A/T

8,721.00 ден

На лагер

8,721.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022154 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

TERRATOURA

Тежински индекс

110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: