265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

OUTLET 2021
GENERAL TIRE
-50%

265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

4,730.00 ден

Out of stock

4,730.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013904-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: