265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

265/60R18 114H FR SNOW GRAB+ XL

9,460.00 ден

На лагер

9,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013904 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: