265/60R18 114H S954S XL

TOYO

265/60R18 114H S954S XL

265/60R18 114H S954S XL

11,370.00 ден

На лагер

11,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023449 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Додадовте производ во Вашата кошничка: