265/60R18 114H WR SUV 4 XL

NOKIAN

265/60R18 114H WR SUV 4 XL

265/60R18 114H WR SUV 4 XL

13,640.00 ден

Out of stock

13,640.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015975 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

114

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: