265/60R18 ZEON XST COOPER

ZEON XST COOPER
-10%

265/60R18 ZEON XST COOPER

265/60R18 ZEON XST COOPER

5,544.00 ден

На лагер

5,544.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004695 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ZEON XST COOPER

Додадовте производ во Вашата кошничка: