265/65R17 112H CROSSCLIMATE SUV2

MICHELIN
-10%

265/65R17 112H CROSSCLIMATE SUV2

265/65R17 112H CROSSCLIMATE SUV2

11,934.00 ден

Out of stock

11,934.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503191 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE SUV2

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: