265/65R17 112H GRABBER AT3 #

GENERAL TIRE
-10%

265/65R17 112H GRABBER AT3 #

265/65R17 112H GRABBER AT3 #

11,025.00 ден

На лагер

11,025.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022414 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber AT3

Додадовте производ во Вашата кошничка: