265/65R17 112H GRABBER GT

GENERAL TIRE
-10%

265/65R17 112H GRABBER GT

265/65R17 112H GRABBER GT

8,235.00 ден

На лагер

8,235.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006934 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: