265/65R17 112H Roadian HTXRH5

NEXEN

265/65R17 112H Roadian HTXRH5

265/65R17 112H Roadian HTXRH5

9,010.00 ден

Out of stock

9,010.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503736 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NEXEN

Шара

Roadian HTXRH5

Тежински индекс

112

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: