265/65R17 116H Wintoura SUV XL

OUTLET 2019
DAVANTI
-20%

265/65R17 116H Wintoura SUV XL

265/65R17 116H Wintoura SUV XL

6,608.00 ден

На лагер

6,608.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015913-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: