265/65R17 116H WR SUV 3 XL

NOKIAN

265/65R17 116H WR SUV 3 XL

265/65R17 116H WR SUV 3 XL

13,120.00 ден

На лагер

13,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501284 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

116

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: