265/65R17 116T Terratoura A/T XL

DAVANTI
-10%

265/65R17 116T Terratoura A/T XL

265/65R17 116T Terratoura A/T XL

8,514.00 ден

На лагер

8,514.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500338 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

DAVANTI

Шара

Terratoura A/T

Додадовте производ во Вашата кошничка: