265/70 R16 112H Open Country A/T+

TOYO
-10%

265/70 R16 112H Open Country A/T+

265/70 R16 112H Open Country A/T+

8,442.00 ден

На лагер

8,442.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500791 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Додадовте производ во Вашата кошничка: