265/70R16 112T OPA3G TL

TOYO
-10%

265/70R16 112T OPA3G TL

265/70R16 112T OPA3G TL

9,657.00 ден

На лагер

9,657.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505093 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OPA3G

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: