265/70R16 112T WINGUARD Sport 2 SUV

NEXEN
-10%

265/70R16 112T WINGUARD Sport 2 SUV

265/70R16 112T WINGUARD Sport 2 SUV

7,344.00 ден

На лагер

7,344.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502150 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: