265/70R19.5 HYBRID CHS3 M+S

CONTINENTAL

265/70R19.5 HYBRID CHS3 M+S

265/70R19.5 HYBRID CHS3 M+S

22,300.00 ден

Out of stock

22,300.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009989 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

70

Сезона

Предна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

HYBRID CHS3+

Брзински индекс

M

Додадовте производ во Вашата кошничка: