265/75R16 116S ROAD-TERRAIN XL RI

RIKEN

265/75R16 116S ROAD-TERRAIN XL RI

265/75R16 116S ROAD-TERRAIN XL RI

7,270.00 ден

На лагер

7,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021918 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

RIKEN

Шара

Road Terrain

Тежински индекс

116

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: