275/30R20 97W Pilot Alpin 4 XL

MICHELIN
-10%

275/30R20 97W Pilot Alpin 4 XL

275/30R20 97W Pilot Alpin 4 XL

26,028.00 ден

На лагер

26,028.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021128 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: