275/30R20 97Y PILOT SPORT 4S MO XL

MICHELIN
-10%

275/30R20 97Y PILOT SPORT 4S MO XL

275/30R20 97Y PILOT SPORT 4S MO XL

24,291.00 ден

На лагер

24,291.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019986 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: