275/30R21 98Y NEW P-ZERO r-f XL

PIRELLI
-10%

275/30R21 98Y NEW P-ZERO r-f XL

275/30R21 98Y NEW P-ZERO r-f XL

30,618.00 ден

На лагер

30,618.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009927 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-Zero

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: