275/35R18 95Y N’Fera Sport

NEXEN

275/35R18 95Y N’Fera Sport

275/35R18 95Y N’Fera Sport

11,510.00 ден

На лагер

11,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500662 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport

Додадовте производ во Вашата кошничка: