275/35R19 100V PRO WINTER XL TL

OUTLET 2018
GRIPMAX
-30%

275/35R19 100V PRO WINTER XL TL

275/35R19 100V PRO WINTER XL TL

7,546.00 ден

На лагер

7,546.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018308-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GRIPMAX

Шара

Pro Winter

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: