275/35R19 100V S954 XL

TOYO

275/35R19 100V S954 XL

275/35R19 100V S954 XL

17,180.00 ден

На лагер

17,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023458 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: