275/35R19 100V TS860S XL

CONTINENTAL

275/35R19 100V TS860S XL

275/35R19 100V TS860S XL

23,000.00 ден

На лагер

23,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016030 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: