275/35R19 100V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-40%

275/35R19 100V WR Snowproof P XL

275/35R19 100V WR Snowproof P XL

12,804.00 ден

Out of stock

12,804.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA021227-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: