275/35R19 100V WR Snowproof P XL

NOKIAN

275/35R19 100V WR Snowproof P XL

275/35R19 100V WR Snowproof P XL

21,340.00 ден

На лагер

21,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021227 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: