275/35R19 100W MA349 XL

MILEVER

275/35R19 100W MA349 XL

275/35R19 100W MA349 XL

5,170.00 ден

Out of stock

5,170.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503840 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MA349

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: