275/35R19 100W Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

275/35R19 100W Wintoura+ XL

275/35R19 100W Wintoura+ XL

7,020.00 ден

На лагер

7,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020700 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: