275/35R19 100Y DX640 XL

DAVANTI
-40%

275/35R19 100Y DX640 XL

275/35R19 100Y DX640 XL

5,406.00 ден

На лагер

5,406.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022086 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

100

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: