275/35R20 102V TS 860 S *MO

CONTINENTAL

275/35R20 102V TS 860 S *MO

275/35R20 102V TS 860 S *MO

25,050.00 ден

На лагер

25,050.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502950 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

C

Профил

35

WR

B

Дијаметар

R20

Noise

72B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS 860 S

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: