275/35R20 102W WR Snowproof P XL

OUTLET 2020
NOKIAN
-35%

275/35R20 102W WR Snowproof P XL

275/35R20 102W WR Snowproof P XL

13,039.00 ден

Out of stock

13,039.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA020617-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: