275/35R20 102W WR Snowproof P XL

NOKIAN

275/35R20 102W WR Snowproof P XL

275/35R20 102W WR Snowproof P XL

20,060.00 ден

На лагер

20,060.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020617 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: