275/35R20 102Y CSC 5P MO XL FR

CONTINENTAL

275/35R20 102Y CSC 5P MO XL FR

275/35R20 102Y CSC 5P MO XL FR

18,650.00 ден

На лагер

18,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014626 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: