275/35R20 102Y P ZERO (MOE) r-f XL

PIRELLI
-10%

275/35R20 102Y P ZERO (MOE) r-f XL

275/35R20 102Y P ZERO (MOE) r-f XL

17,451.00 ден

Out of stock

17,451.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009896 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P Zero

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: