275/35R20 102Y PremiumContact 6 SSR XL F

CONTINENTAL
-10%

275/35R20 102Y PremiumContact 6 SSR XL F

275/35R20 102Y PremiumContact 6 SSR XL F

19,503.00 ден

На лагер

19,503.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019713 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: