275/35R20 102Y Protoura Sport XL

DAVANTI

275/35R20 102Y Protoura Sport XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.420 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022147 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

102

Брзински индекс

Y

Runflat

0

RR

C

Noise

71

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.