275/35R21 103V S954 TL XL

TOYO
-10%

275/35R21 103V S954 TL XL

275/35R21 103V S954 TL XL

15,183.00 ден

На лагер

15,183.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502504 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: