275/35R21 103W P-ZERO (T1) XL

PIRELLI
-10%

275/35R21 103W P-ZERO (T1) XL

275/35R21 103W P-ZERO (T1) XL

26,451.00 ден

На лагер

26,451.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501469 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (T1)

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: