275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S MO1 AC XL

MICHELIN

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S MO1 AC XL

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S MO1 AC XL

29,130.00 ден

На лагер

29,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501496 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOTSPORT 4S ACOUST

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: