275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S XL

MICHELIN
-10%

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S XL

275/35R21 103Y PILOT SPORT 4S XL

24,930.00 ден

На лагер

24,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022567 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: