205/45R16 83H PRIMACY 4 E

TOYO
-10%

205/45R16 83H PRIMACY 4 E

205/45R16 83H PRIMACY 4 E

12,585.00 ден

На лагер

12,585.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020423 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT XL

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: