275/35R22 104V WinterContact TS860S XL

CONTINENTAL

275/35R22 104V WinterContact TS860S XL

275/35R22 104V WinterContact TS860S XL

26,290.00 ден

На лагер

26,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023923 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

B

Профил

35

WR

C

Дијаметар

R22

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: