275/35R22 104Y PXSPS TL XL

TOYO

275/35R22 104Y PXSPS TL XL

275/35R22 104Y PXSPS TL XL

15,900.00 ден

Out of stock

15,900.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503913 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: