275/40 R20 106W LATITUDE SPORT 3 ZP* XL

MICHELIN

275/40 R20 106W LATITUDE SPORT 3 ZP* XL

275/40 R20 106W LATITUDE SPORT 3 ZP* XL

22,380.00 ден

На лагер

22,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501600 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

LattitudeSport 3 ZP*

Тежински индекс

106

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: