275/40R18 103Y Premium Contact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/40R18 103Y Premium Contact 6 XL FR

275/40R18 103Y Premium Contact 6 XL FR

16,245.00 ден

На лагер

16,245.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014912 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: