275/40R19 101V TS830P FR

CONTINENTAL
-10%

275/40R19 101V TS830P FR

275/40R19 101V TS830P FR

17,379.00 ден

На лагер

17,379.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014336 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: