275/40R19 101Y CSC5 MO

CONTINENTAL
-10%

275/40R19 101Y CSC5 MO

275/40R19 101Y CSC5 MO

14,616.00 ден

На лагер

14,616.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009632 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

101

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: