275/40R19 105H TS 860 S *MO XL FR

CONTINENTAL

275/40R19 105H TS 860 S *MO XL FR

275/40R19 105H TS 860 S *MO XL FR

21,380.00 ден

На лагер

21,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502651 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: