275/40R19 105V GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

275/40R19 105V GREEN-Max Winter UHP

275/40R19 105V GREEN-Max Winter UHP

6,980.00 ден

На лагер

6,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501888 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: